تعرفه پرستار منزل

تعرفه پرستار در منزل

66425142
09124885083

تعرفه پرستار در منزل تحت تاثیر عوامل مختلفی است پس اگر به خدمات پرستار سالمند و کودک نیاز دارید با ما همراه باشید.

با توجه به شرایط زندگی، بسیاری از افراد در هنگام بیماری شرایط حضور در مراکز درمانی و بیمارستان ها را ندارند. این افراد می توانند از خدمات پرستار در منزل بهره مند شوند. تعرفه خدمات پرستار در منزل موسسه اعزام پرستار امید نرسینگ توسط وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند.

شما می توانید با کمک پرستار در منزل در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید و همچنین در محیط امن و سالم منزل از کودک و سالمند خود مراقبت و نگهداری کنید.

تعرفه پرستار در منزل

پرستار سالمند

مراقبت و رسیدگی به سالمندان امری واجب است. برخی از خانواده ها موقعیت مناسب برای رسیدگی به سالمند خود را ندارند. این خانواده ها می توانند از خدمات مراقبت سالمندان بهرهمند شوند. پرستار ها در منزل وظایف متعددی بر عهده دارند.

از جمله این وظایف ها عبارتند از:

  • کمک به سالمند در انجام تمرینات ورزشی
  • کمک به سالمند در انجام کار های شخصی او
  • شستن لباس های سالمند و تعویض پوشک یا سوند
  • گرفتن علائم حیاتی سالمند
  • آموزش به سالمند برای داشتن تغذیه مناسب
  • کمک به سالمند برای خرید و مراجعه به پزشک
  • وقت گذرانی با سالمند
  • انجام وظایف خانه

پرستار کودک

تقاضای زیادی برای پرستار کودک در منزل وجود دارد. بسیاری از والدین به دلیل مشغله کاری و عوامل دیگر قادر به نگهداری از کودک خود نیستند و ترجیح می دهند که فرزندانشان در محیط خانه حضور داشته باشند ، با استخدام پرستار کودک در منزل می توانید شرایط دلخواه را برای عزیزتان ایجاد کنید.

وظایف پرستار کودک

پرستار کودک شما وظیفه درست کردن تغذیه مناسب، استحمام، مراقبت کردن از کودک و پر کردن اوقات فراغت فرزندتان را بر عهده دارد.

پیشنهاد می شود مقاله استخدام پرستار شبانه روزی کودک را مطالعه کنید.

تعرفه پرستار در منزل

تعرفه خدمات پرستار در منزل

فرقی نمی کند که شما چه پرستاری را انتخاب کرده باشید؛ پرستار سالمند و یا کودک تعرفه هر کدام از این ها تحت تاثیر 3 عامل مشخص قرار دارند.

عوامل تاثیر گذار در تعرفه پرستار

نوع خدمات دهی پرستار

خدمات دهی پرستاران به دو دسته تقسیم می شوند.

دسته اول خدمات مراقبتی هستند که به مسائل بهداشتی مربوط نیستند و شامل خدماتی چون رسیدگی به امور منزل، پر کردن اوقات فراغت و رسیدگی به امور شخصی کودک یا سالمند است.

نوع دوم این خدمات مراقبت از سالمند و کودک هستند. این خدمات شامل انواع پانسمان، رسیدگی به مصرف دارو و خدمات درمانی دیگر می باشند.

شما می توانید هر یک از این خدمات را به صورت جداگانه داشته باشید، همچنین می توانید هر دو این خدمات را به طور همزمان داشته باشید که تعرفه هر کدام به صورت جدا توسط سازمان بهداشت و درمان تعریف شده است.

مدت زمان ارائه خدمات پرستار

مهم ترین موضوع در تعیین تعرفه پرستار در منزل فاکتور زمان است. در مرحله اول شما باید با پرستار مد نظر خود در مورد مدت زمان نگهداری از سالمند خود به توافق برسید. اینکه پرستار شما چه ساعت از شبانه روز را در منزل شما باید مشغول به کار باشد و همچنین از او چه خدماتی می خواهید، نقش مهمی در تعیین هزینه های پرستار دارد.

تاثیر موقعیت جغرافیای سالمند در تعرفه پرستار

یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین تعرفه پرستار در منزل محل زندگی فرد خدمات گیرنده است. هزینه ای که پرستار برای رفت و آمد خود برای به محل کارش می پردازد تاثیر زیادی در درآمد او دارد.

همان طور که متوجه شدید نمی توانید مبلغ دقیقی را برای تعرفه پرستار در منزل داشت. چرا که عوامل مختلفی بر آن تاثیر گذار است. شما می توانید برای استعلام دقیق از تعرفه پرستار سالمند یا کودک با موسسه اعزام پرستار امید نرسینگ تماس بگیرید، همچنین می توانید از آنها مشاوره تلفنی، آنلاین و حضوری برای استخدام پرستار در منزل بگیرید.

پیشنهاد می کنیم مقاله نحوه استخدام پرستار سالمند را مطالعه کنید.

تعرفه پرستار در منزل

اعزام پرستار حرفه ای از موسسه امید نرسینگ

شرکت امید نرسینگ با تجربه چند ساله و همکاری با موسسه الفاطب، هر گونه خدمات پرستاری و پرستاری افراد سالمند و کودکان شما را انجام می‌دهد.

اگر چنانچه بیماری دارید که قادر به تحرک در رختخواب نیست و نگهداری ویژه نیاز دارد می توانید از موسسه امید نرسینگ درخواست پرستار نمایید تا با حضور پرستاری حرفه ای و مسئول دیگر نگران دچار شدن بیمار خود به زخم بستر نباشید و در صورتی که بیمار شما قبلا دچار این زخم ها شده است پرستار می تواند به شما در درمان زخم بستر بیمارتان یاری رساند.

تمام کارکنان شرکت امید نرسینگ از تجربه و مهارت بالایی برخوردار بوده و زیر نظر کارشناسان موسسه توانبخشی فعالیت می کنند. هدف ما رضایت شما و بهبود وضعیت سلامتی عزیزان شما است.

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید