موسسه امید نرسینگ به شماره ثبت ۲۰۳۹۲۴ و شناسه ملی ۱۰۱۰۲۴۵۶۱۴۶ بزرگترین و معتبرترین مرکز پرستاری ، مراقبت و نگهداری در منزل با مجوز و قرارداد رسمی، عضو رسمی مراکز همیاری، عضورسمی انجمن مؤسسات و مراکز مراقبت، نگهداری و پرستاری از سالمند، بیمار و کودک، با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان و با بهترین خدمات و نازلترین قیمت ممکن در سطح تهران، آماده ی ارائه خدمات پرستاری، مراقبت و نگهداری از کودک، سالمند و بیمار در منزل و بیمارستان، بصورت روزانه و شبانه روزی می باشد.

امید نرسینگ

پرستار سالمند در منزل

اگر شما هم بدنبال پرستار سالمند در منزل خانم، آقا با تجربه و مطمئن جهت پرستاری (مراقبت، نگهداری) از سالمند گرامیتان، کودک دلبندتان یا بیمار محترمتان در منزل، بیمارستان بصورت روزانه، شبانه، شبانه روزی، مقطعی و شیفتی می باشید، موسسه پرستاری امید نرسینگ در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی مناسب جهت کار شما را اعزام می نماید. کافیست فقط شما با یکی از شماره های دفاتر ما، نزدیک به محل سکونتتان تماس حاصل بفرمایید. سالمندی دوره ای حساس از زندگی است که فرد را مستعد ابتلا به بیماری های زیادی می کند. بیماری در هر سنی سراغ انسان ها می آید اما بیماری هایی وجود دارند که خاص دوران سالمندی اند و در دوران جوانی به ندرت دیده می شوند. پرستاران سالمند در موسسه امید نرسینگ بخوبی با این بیماری ها آشنا هستند و شما می توانید از آنها استفاده نمایید.

امید نرسینگ

پرستار کودک در منزل

نگهداری از یک نوزاد تازه متولد شده کار سخت و پر استرسی است و احتیاج به دقت و اهمیت فراوان دارد، به خصوص اگر نوزاد فرزند اول شما باشد. کودکان چراغ هر خانه ای هستند. که به مراقبت و توجه بسیار نیاز دارند. برای داشتن فرزندی سالم باید مواردی را رعایت کرد، موسسه پرستاری امید نرسینگ در زمینه پرستار کودک در منزل فعالیت می کند. و زمانیکه شما خود را با مسولیت های جدیدتان بعنوان یک مادر سازگار می کنید، می تواند کمک بسیار خوبی برای شما باشد، نیازی به هیچگونه استرس و نگرانی نیست. با کمی آگاهی از چگونگی انجام کارها، بزودی شما مادری خواهید شد که تمامی مراقبت های اصلی را به سرعت انجام می دهید. تمامی کارهایی که برای نوزادتان انجام می دهدید از لباس پوشاندن به نوزاد و حمام کردن گرفته تا برطرف کردن تمامی نیاز هایش را براحتی پرستاران کودک موسسه امید نرسینگ انجام می دهند.

امید نرسینگ

پرستار بیمار در منزل

موسسه پرستاری امید نرسینگ افتخار دارد با پرسنل آموزش دیده و متخصص خود، که زیر نظر کارشناسان موسسه توانبخش فعالیت می کنند، در طول مدت فعالیت خود، کارفرمایان خود را راضی نگهداشته و هیچگونه اعتراضی نسبت به این مرکز نداشته اند، ما با داشتن بیش از ۱۱۰۰ نفر نیروی خانم و ۵۰۰ نفر نیروی آقا، بیشترین پرسنل آموزش دیده در زمینه پرستاری از کودک، سالمند و بیمار در منزل را دارا می باشیم. ما می توانیم درمسیر بهبود بیماران، سالمندان و کودکان شما عزیزان، از شدت فشارهای عصبی بکاهیم و همچنین افتخار داریم با بیش از پانزده سال سابقه کاری درخشان خود، شما را در انجام امور پرستاری، مراقبت و نگهداری از سالمند، کودک و بیمار در منزل یاری دهیم و بصورت کاملا علمی و تخصصی همراه با پرسنل مجرب، کاردان و متخصص خود، به امور بیماران، سالمندان و کودکان شما هموطنان عزیر و محترم به بهترین شکل رسیدگی کنیم.

شرکت امید نرسینگ در انجام امور تخصصی از طریق تفاهم نامه ای که با موسسه الفاطب دارد کلیه کارهای تخصصی را با آن واحد که دارای مجوز وزارت بهداشت می باشد ارجاع میدهد و صرفه امور غیر تخصصی را انجام خواهد داد.