استخدام پرستار شبانه روزی سالمند

پرستار شبانه روزی - امید نرسینگ

اگر به دنبال پرستار شبانه روزی در منزل برای سالمند و بیمار هستید مرکز اعزام پرستار امیدنرسینگ با سالها تجربه در زمینه پرستاری کودک، سالمند و بیمار در خدمت شماست.

پیدا کردن پرستار شبانه روزی مسئولیت پذیر، متخصص و مطمئن کار چندان راحتی نیست پس با ما همراه شوید تا در این مقاله بیشتر با مرکز پرستاری امید نرسینگ آشنا شوید و از سردرگمی انتخاب پرستار مناسب رها شوید.

هر آنچه که باید در مورد پرستار شبانه روزی بدانید

مرکز پرستاری امید نرسینگ با پرستاران دلسوز و حرفه ای خدمات پرستاری را در بالاترین کیفیت ارائه می کند و رزومه درخشان این مرکز نمایانگر کیفیت و تخصص آنهاست. خدمات پرستاری امیدنرسینگ شامل اعزام پرستار کودک، سالمند و بیمار به منزل بصورت نیمه وقت و شبانه روزی، اعزام مراقب همراه بیمار به بیمارستان، اعزام پرستار جهت انجام تزریقات، وصل کردن سوند، سرم تراپی و … می باشد.

خدمات پرستاری شبانه روزی امید نرسینگ از سالمندان محترم حمایت می کند تا زندگی ایمن، رضایت‌بخش و مستقل داشته باشند، بدون اینکه به خانه سالمندان یا آسایشگاهها نقل مکان کنند.

پیشنهاد می کنیم مقاله هزینه پرستار سالمند در منزل چقدر است؟ را مطالعه نمایید. 

پرستار شبانه روزی - استخدام پرستار

پرستاری شبانه روزی چیست؟

پرستاری شبانه روزی یا مراقبت 24 ساعته در منزل، مراقبت شخصی، عملی و پرستاری است که در منزل بصورت شبانه روز ارائه می شود. پرستاری شبانه روزی در منزل می تواند به سالمندان عزیز شما این امکان را بدهد که با خیال راحت در آشنایی و امنیت خانه خود به زندگیشان ادامه دهند.

یک پرستار شبانه روزی می تواند در انجام کارهای روزمره مانند شستشو، نظافت و خرید، مراقبت های حمایتی یا فعالیت های روزمره زندگی مانند حمام کردن و توالت، همراهی و حمل و نقل برای دیدارها و ملاقات ها کمک کننده باشد.

برای بیمارانی که دارای شرایط پیشرونده هستند و بیماری شان در حال پیشرفت است، یک پرستار شبانه روزی قادر خواهد بود خود را برای ارائه سطح مراقبتی که به بهترین وجه با نیازهای در حال رشد آنها مطابقت دارد، تطبیق دهد.

مراقبان متخصص می توانند مراقبت های پرستاری 24 ساعته را برای افراد دارای نیازهای بهداشتی پیچیده از جمله بی اختیاری، استوما و تغذیه لوله ای ارائه دهند. پرستار خصوصی می تواند به زندگی مستقل در خانه کمک کند و تفاوت زیادی در کیفیت زندگی ایجاد نماید.

پرستار شبانه روزی چه نوع مراقبت هایی می تواند انجام دهد؟

مراقبت 24 ساعته می‌تواند از هر فرد سالمند یا بیماری که برای مستقل بودن تلاش می‌کند و می‌خواهد در خانه خود به زندگی اش ادامه دهد، بسیار مفید خواهد بود. ناتوانی، بیماری، ضعف ناشی از افزایش سن و زوال عقل می تواند زندگی روزمره را به یک چالش تبدیل کند.

شستن، پخت و پز، رفت و آمد و استفاده از توالت می تواند بدون کمک داشتن دشوار باشد. بی قراری شبانه، آرتریت و ضعف می تواند خطر سقوط و آسیب را افزایش دهد. با این حال، با مراقبت صحیح، سالمند یا بیمار شما می تواند برای داشتن یک زندگی راحت، رضایت بخش و لذت بخش حمایت شود.

 

پرستار شبانه روزی - انواع مراقبت

هزینه نگهداری از سالمند در خانه سالمندان چقدر است؟

مراقبت 24 ساعته می تواند جایگزینی مقرون به صرفه برای مراقبت از سالمند در خانه سالمندان یا آسایشگاه باشد. اگر شما پدر و مادری سالمند و ناتوان دارید اگر بخواهید از آنها در خانه سالمندان مراقبت کنید باید هزینه دو نفر را پرداخت نمایید ولی اگر یک پرستار شبانه روزی استخدام نمایید در هزینه های شما بسیار صرفه جویی خواهد شد زیرا بسیاری از کارها که انجام می شود برای هر دو نفر مشترک است.

البته خانه های سالمندان از نظر هزینه ها با هم بسیار متفاوت هستند. برخی از آنها هم دولتی هستند ولی کیفیت ارائه خدمات در آنها پایین تر است ولی اگر نسبت به استخدام پرستار شبانه روزی در منزل اقدام کنید از هر جهت خیالتان راحت تر است و نظارت بیشتری هم بر کار او خواهید داشت.

مزایای استخدام پرستار شبانه روزی در منزل چیست؟

مراقبت 24 ساعته در منزل مزایایی را برای سلامت، ایمنی و رفاه افرادی که در تلاش برای مدیریت در خانه و خانواده خود هستند ارائه می دهد.

1- پشتیبانی و مراقبت 24 ساعته

بزرگترین مزیت مراقبت 24 ساعته در منزل این است که شبانه روز ارائه می شود. سقوط یک خطر قابل توجه برای افراد مسن و ناتوان است، یک مراقب می تواند به تحرک سالمند یا بیمار کمک کرده و به جلوگیری از حوادث کمک کند.

2- آرامش خاطر

مراقبت از والدین سالمند و ناتوان می تواند از نظر جسمی و روحی استرس زا باشد. مراقبت 24 ساعته در منزل می تواند آرامش و آسودگی خاطر را برای شما به ارمغان بیاورد تا بتوانید از اوقات مشترک خود لذت ببرید.

 

پرستار شبانه روزی - مزایا

3- استقلال

از دست دادن استقلال و کنترل یک ترس رایج برای افراد مسن است. یک پرستار شبانه روزی در خانه به سالمند کمک می کند تا استقلال خود را حفظ کند.

آنها می توانند زندگی خود را با کنترل زمان خوردن، نوشیدن و تماشای تلویزیون بهتر سپری کنند. اینها ممکن است چیزهای کوچکی به نظر برسند، اما می توانند تفاوت زیادی در عزت نفس و کیفیت زندگی فرد سالمند یا بیمار ایجاد کنند.

4- محیط آشنا

سالمندان ترجیح می دهند در خانه خود و در کنار لوازم و وسایلی که سالها با آنها خاطره داشته اند زندگی کنند و احساس آرامش بیشتری دارند. خصوصا سالمندانی که دچار زوال عقل و آلزایمر می شوند در خانه خود راحت تر زندگی می کنند تا محیط های غریب و افراد غریبه ای که با آنها در خانه های سالمندان یا آسایشگاه زندگی می کنند. محیط و فضاهای غریبه آنها را سردرگم و آشفته خواهد کرد.

5- حیوانات خانگی

در اغلب مراکز نگهداری از سالمندان نگهداری از حیوانات خانگی ممنوع است و این بدلیل حفظ حقوق سایر سالمندان است. برخی از سالمندان به حیوانات خانگی خود وابسته هستند و دوری از آنها برایشان دشوار است.

سالمندانی که از خدمات یک پرستار شبانه روزی بهره می گیرند می توانند در خانه خود حیوانات خانگی خود را داشته باشند و پرستار هم در نگهداری از حیوان خانگی می تواند سالمند را یاری نماید.

6- حفظ شبکه حمایت دوستان و خانواده

حفظ ارتباط بین سالمند با خانواده، خویشاوندان و دوستان در سلامت روانی و جسمی آنها بسیار موثر است. اکثر سالمندانی که در خانه های سالمندان نگهداری می شوند احساس طرد و فراموش شدگی را تجربه می کنند در صورتی که سالمندی که در منزل خود نگهداری می شود می تواند با دوستان، خانواده و خویشاوندان خود ارتباط داشته باشد.

 

پرستار شبانه روزی - ورزش سالمند

سخن پایانی:

با توجه به روند پیری جمعیت در کشور در سالهای آتی شاهد افزایش جمعیت سالمند و شلوغی و ازدحام خانه های سالمندان خواهیم بود. بالطبع هر چه تعداد سالمندانی که در این مراکز نگهداری می شوند بیشتر باشد کیفیت خدمات پایین می آید. بنابراین استفاده از خدمات پرستار شبانه روزی بهترین گزینه برای نگهداری از سالمندان عزیز در منزل می باشد.

اعزام پرستار حرفه ای از موسسه امید نرسینگ

شرکت پرستاری امید نرسینگ با تجربه چند ساله ، هر گونه خدمات پرستاری و پرستار سالمند در منزل ، پرستاری ومراقب از کودکان ، پرستار بیمار در منزل و همراه بیمار در بیمارستان  را انجام می‌دهد.

اگر چنانچه بیماری دارید که قادر به تحرک در رختخواب نیست و نگهداری ویژه نیاز دارد می توانید از موسسه امید نرسینگ درخواست پرستار نمایید تا با حضور پرستاری حرفه ای و مسئول دیگر نگران دچار شدن بیمار خود به زخم بستر نباشید و در صورتی که بیمار شما قبلا دچار این زخم ها شده است پرستار می تواند به شما در درمان زخم بستر بیمارتان یاری رساند.

تمام کارکنان شرکت امید نرسینگ از تجربه و مهارت بالایی برخوردار بوده و زیر نظر کارشناسان موسسه توانبخشی فعالیت می کنند. هدف ما رضایت شما و بهبود وضعیت سلامتی عزیزان شما است.

خدمات مرکز پرستاری امید

خدمات پرستاری امید
خدمات پرستاری امید
خدمات پرستاری امید
خدمات پرستاری امید

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید