معرفی یک مرکز پرستاری در تهران

مرکز پرستاری در تهران - امید نرسینگ

با توجه به تغییر سبک زندگی افراد نسبت به گذشته و مشغله های گوناگونی که آنها را درگیر خود کرده برای بسیاری از خانواده ها نگهداری از والدین سالمند بیمار یا کم توان به یک چالش بزرگ تبدیل شده است.

برخی افراد خانه سالمندان را برای نگهداری از سالمندان خود انتخاب می کنند و برخی دیگر ترجیح می دهند والدین در منزل خود توسط یک پرستار نگهداری شوند. در این مقاله قصد داریم به معرفی یک مرکز پرستاری در تهران بپردازیم و شما را با کارکردهای این مرکز آشنا کنیم.

چنانچه در این زمینه سوالاتی دارید یا برای نگهداری از سالمند، بیمار و یا کودک خود نیاز به یک پرستار بصورت نیمه وقت یا شبانه روزی دارید، می توانید با شماره های این مرکز تماس بگیرید.

معرفی یک مرکز پرستاری در تهران

مرکز اعزام پرستار امید نرسینگ در زمینه های پرستاری در منزل مانند پرستار کودک ، سالمند و بیمار فعالیت می کند و با اعزام پرستاران حرفه ای به منازل شما خیالتان را از بابت مراقبت از عزیزانتان راحت می کند.

کلیه خدمات پرستاری این مرکز برطبق به روز ترین متد جهانی در زمینه پرستاری ارائه می شود و نگهداری از کودک، سالمند و بیمار بصورت شیفتهای کاری ساعتی، روزانه، شبانه، مقطعی و شبانه روزی انجام می شود.

مرکز پرستاری در تهران - معرفی مرکز پرستاری

درباره موسسه امید نرسینگ چه می دانید؟

موسسه امید نرسینگ با شماره ثبت 203924 معتبرترین و بزرگترین مرکز مراقبت و پرستاری با قرارداد رسمی و مجوز، عضو رسمی انجمن مراکز مراقبت از بیمار، سالمند، کودک و عضو رسمی مراکز همیاری است.

این مرکز با بیش از دو دهه سابقه درخشان با نازل ترین قیمت ها و بهترین خدمات در تهران، خدمات مراقبت، پرستاری و نگهداری از سالمند، کودک و بیمار را در منزل و بیمارستان بصورت روزانه یا شبانه روزی ارائه می دهد.

خدمات مرکز پرستاری امید نرسینگ شامل چه مواردی است؟

  • پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل
  • پرستاری و نگهداری کودک در منزل
  • پرستاری و همراهی سالمند در منزل
  • گفتار درمانی و فیزیوتراپی در منزل
  • خدمات همراه بیمار در بیمارستان
  • خدمات بالینی نظیر تزریقات، سرم تراپی و … در منزل
  • ارائه تجهیزات پزشکی
  • ویزیت پزشک در منزل

مقاله پیشنهادی: نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل 

مرکز پرستاری در تهران - لیست خدمات

پرستار سالمند در منزل

اگر سالمندی در منزل دارید که نیاز به مراقبت، نگهداری و پرستاری بصورت روزانه یا شبانه روزی دارند می توانید با موسسه امید نرسینگ تماس بگیرید. این موسسه با استخدام پرستاران حرفه ای، متعهد و صبور بهترین خدمات پرستاری سالمند را به شما ارائه خواهد داد.

از آنجا که می دانید دوره سالمندی اغلب با بیماریهای جسمی و ناراحتی های روانی همراه است. بسیاری از سالمندان در این مقطع خلق و خوی تندی پیدا می کنند و اطرافیان خود را آزرده می کنند.

یک پرستار سالمند بایستی صبر بالایی داشته و حرمت سالمند را حفظ نماید. پرستاران سالمند در این موسسه با این موضوعات آشنایی کامل داشته و روشهای برخورد صحیح با سالمندان را آموزش دیده اند.

مرکز پرستاری در تهران - نگهداری سالمند

پرستار کودک در منزل

برخی مادران به دلیل شاغل بودن یا عدم توانایی در نگهداری از کودک یا کودکان خود در منزل نیاز به یک کمک دارند. خصوصا مادرانی که بتازگی صاحب فرزند شده اند با چالش های گوناگونی روبرو هستند و نیاز به کمک بیشتری دارند.

در بیشتر موارد مادر یا اطرافیان کمک حال هستند ولی افرادی هم هستند که به دلیل دوری از خانواده یا دلایل دیگر این کمک و یاری را از طرف اطرافیان نزدیک دریافت نمی کنند.

مرکز اعزام پرستار امید نرسینگ پرستار کودک با تجربه و حرفه ای را برای کمک به اینگونه مادران به منازل اعزام می کند. این پرستاران همچنین نحوه صحیح نگهداری، شستشو، تغذیه کودک و … را به مادران جوان آموزش می دهند.

مرکز پرستاری در تهران - نگهداری کودک

پرستار بیمار در منزل یا بیمارستان

بیماری یک امر اجتناب ناپذیر برای هر فردی است. برخی افراد به دلیل برخی بیماریها یا جراحیها در بیمارستان یا منزل بستری می شوند. نگهداری از اینگونه بیماران نیاز به مهارتهای خاصی دارد.

ممکن است اطرافیان بیمار به دلیل مشغله یا عدم توانایی در نگهداری و همراهی بیمار خود در بیمارستان نیاز به کمک داشته باشند. موسسه اعزام پرستار امید نرسینگ با اعزام همراه یا پرستار بیمار در بیمارستان یا منزل می تواند کمک حال این افراد باشد. برای رزرو پرستار کافیست با شماره های این مرکز تماس بگیرید.

سخن پایانی:

در این مقاله اشاراتی به خدمات مرکز پرستاری امید نرسینگ شد که تنها گوشه ای از خدمات این مرکز می باشد. چنانچه در نگهداری از سالمند، کودک و بیمار خود نیاز به کمک داشتید نام مرکز امید نرسینگ را فراموش نکنید.

اعزام پرستار حرفه ای از موسسه امید نرسینگ

شرکت امید نرسینگ با تجربه چند ساله و همکاری با موسسه الفاطب، هر گونه خدمات پرستاری و پرستاری افراد سالمند و کودکان شما را انجام می‌دهد.

اگر چنانچه بیماری دارید که قادر به تحرک در رختخواب نیست و نگهداری ویژه نیاز دارد می توانید از موسسه امید نرسینگ درخواست پرستار نمایید تا با حضور پرستاری حرفه ای و مسئول دیگر نگران دچار شدن بیمار خود به زخم بستر نباشید و در صورتی که بیمار شما قبلا دچار این زخم ها شده است پرستار می تواند به شما در درمان زخم بستر بیمارتان یاری رساند.

تمام کارکنان شرکت امید نرسینگ از تجربه و مهارت بالایی برخوردار بوده و زیر نظر کارشناسان موسسه توانبخشی فعالیت می کنند. هدف ما رضایت شما و بهبود وضعیت سلامتی عزیزان شما است.

خدمات مرکز پرستاری امید

خدمات پرستاری امید
خدمات پرستاری امید
خدمات پرستاری امید
خدمات پرستاری امید

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید